Kanoİst Nedir?

İstanbul, Anadolu yakasında deniz kayağı eğitimine yoğunlaşmış yeni bir su sporları okulu. Kanoist yeni olduğu kadar yeni bir anlayışında ilk temsilcisi. Kayak sporuna yeni başlayanların, bir arada bulmaktan memnun olacağı bir dizi benzersiz özelliği de bünyesinde barındırır.

Kanoİst'in Benzersiz Kılan Özellikler.

Sertifika:

Okulumuz, tüm dünyada geçerli olan “BCU, 1 Star Paddlers Award Certificate” vermeye yetkili, İstanbul’daki tek okuludur. Yurtdışında deniz kayağı (Sea Kayak) kiralamak istediğinizde size sorulacak ilk soru, tüm dünyada tanınan bir sertifikaya sahibi olup olmadığınızdır. Her hangi bir okuldan eğitim almak, birçok kuruluşun gözünde sizi deniz kayakçısı yapmaya ne yazık ki yetmiyor.

Eğitmen:

Kanoist kurucu ve eğitmeni Erol Akkan, BCU Level 1 Coaching Paddlesports Certificate (2013) ve BCU Sea Kayak, 3 Stars Paddler Award Certificate (2014) sahibidir.

Eğitmen Öğrenci Oranı:

Deniz kayağı eğitimlerinde öğrenci, eğitmen oranı 6’ya 1, mümkünse 5’e 1 olarak belirlenir ki bu oran tüm dünyada standart kabul edilir. Kanoist, eğitim kalitesini mümkün olduğunca yüksek tutmak ve katılanlara en üst düzeyde faydalı olmak için öğrenci, eğitmen oranını 3’e 1 ile sınırladı.

Esnek eğitim tarihleri:

Eğitim tarihlerimiz sizin programına uymuyor mu? Arayın görüşelim, size uygun tarihte özel ders düzenleyelim.

Eskimo Roll Eğitimi:

Kanoist, Eskimo Roll Eğitimi alabileceğiniz Türkiye'deki ilk ve tek kayak okuludur.